top of page

U&WE Hub запрошує амбітних жінок-підприємиць на курс “Entrepreneurship Journey”U&WE Hub запрошує амбітних жінок-підприємиць на курс “Entrepreneurship Journey” від Стокгольмської школи економіки у Ризі.


Якщо ви маєте функціонуючий бізнес, або ідею, готову до запуску, і володієте англійською мовою на рівні, достатньому для участі в курсі, запрошуємо вас прокачати своє бізнес-мислення на унікальному тижневому курсі від міжнародних експертів/ок Стокгольмської школи економіки у Ризі “Entrepreneurship Journey”, що створений спеціально для U&WE Hub Community.


Стокгольмська школа економіки у Ризі (SSE Riga) є провідною бізнес-школою в країнах Балтії. Курс “Entrepreneurship Journey” розроблений спеціально з урахуванням потреб жінок-підприємців UWE Hub Community і є безкоштовним для учасниць спільноти. Курс складається з п’яти комплексних сесій, які розкривають такі важливі сфери, як маркетингова майстерність, HR-стратегії, використання даних для прийняття правильних управлінських рішень, вивчення нових ринків, інвестиційні інсайти тощо.


Започаткування нового бізнесу це неабиякий виклик, особливо в умовах конфліктів, невизначеності та мінливого середовища. Ми це розуміємо, і тому в цьому короткому, але всеохоплюючому курсі зібрали викладачів, кожен з яких пропонує цінні моделі та стратегії, які не лише прискорять започаткування власної справи, а й сприятимуть подальшому зростанню та процвітанню бізнесу,” – говорить Ката Фредхейм, виконавча віцепрезидентка з питань партнерства та стратегії, доцент, ініціаторка курсу для спільноти U&WE Hub.


Курс викладатиметься лекторами Стокгольмської школи економіки у Ризі англійською мовою в форматі воркшопів з дискусіями, тривалістю по 1,5 години о 17:00, щодня впродовж 5 днів. Кожен день присвячений повному детальному зануренню в одну тему. В учасниць є можливість відвідати повний курс або окремі сесії.


Навчання проходитиме з 25 по 29 вересня в онлайні. Наприкінці курсу серед найбільш мотивованих учасниць буде обрано одну жінку-підприємицю, що матиме можливість безкоштовно відвідати Mini-MBA курс зі стратегічного менеджменту від Стокгольмської школи економіки у Ризі, що відбудеться в офлайн-форматі у листопаді-грудні 2023 року.


Кількість місць обмежена 40 учасниками.


Для того, щоб зареєструватися, ви маєте:


  1. бути у спільноті жінок-підприємиць U&WE Hub Сommunity або долучитися до неї.

  2. заповнити англомовну форму реєстрації за посиланням, де чітко вказати свою мотивацію участі в курсі з чітким розумінням власного бізнесу та зон його росту.

  3. очікувати листа на електронну пошту і готуватися до неймовірної пригоди!


Кінцева дата подачі заявок – 21 вересня.


Не пропустіть цю унікальну можливість пройти навчання у міжнародних експертів/ок та вийти на новий рівень власного бізнес-мислення!
Довідка:

U&WE_hub (Ukrainian Women Entrepreneurs Hub) це глобальна спільнота українських свідомих жінок-підприємиць, об'єднаних в локальні мережі, які зацікавлені у розвитку власної справи, а також небайдужі до розвитку бізнесу стейкхолдери. Ініціатива реалізується Центром “Розвиток КСВ” в межах програми USAID “Мріємо та діємо”.

Історії учасниць, анонси відкритих подій та багато інших форматів у наших соціальних мереж у Instagram LinkedIN Facebook Telegram.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.bottom of page