Про програму UWE_Hub

Vector.png
2.png

Так склалося, що з початку повномасштабного вторгнення близько 6 мільйонів українців були змушені покинути свої домівки та виїхати до іноземних країн. 90% біженців, які вирушили шукати безпеки за кордоном – жінки, переважно з дітьми.

Звичайно, серед жінок є і ті, що залишилися в Україні, проте хтось із них втратив справу життя назавжди, адже багато українських виробництв було знищено росіянами, хтось - продовжив вести бізнес, переорієнтувавши його на той, що є корисним для країни тут і зараз.

Вагома частина українок, які мали свій бізнес в Україні - вимушено закрили його і поїхали з країни, інша частина - прийняла рішення таки підлаштовуватися під ситуацію: здійснили релокейт, змінили бізнес-модель, почали активний пошук нових співробітників, постачальників, клієнтів тощо, але вже за кордоном. Хтось, у свою чергу, має ідею для власної справи, яку хотілося б перетворити з просто ідеї у реальний бізнес проєкт. Абсолютно всі ці жінки мають право на гідне життя для себе і своїх рідних.

Сьогодні саме об'єднуючись у спільноти жінки знаходять і нетворкінг, і бізнес-контакти, і менторську підтримку, і допомогу у розвитку та зростанні бізнесу, відкривають для себе нові кар'єрні горизонти, маючи можливість презентувати свої напрацювання і вже готові проєкти. Більше того, жіночі ком'юніті наразі впливають не лише на сферу високих технологій, але і рухають зміни в усьому суспільстві, відкривають нові офіси в межах країни і за кордоном, допомагають компаніям з пошуком інвестицій, беруть участь в міжнародних конференціях, презентують українські проєкти та галузі світовій спільноті.

Програма “UWE_hub” спрямована на підтримку українських жінок-підприємниць. Унікальність навчальної програми в тому, що вона розрахована на мінімум теорії та максимум практики.

Vector.png

Отримані протягом навчального курсу знання допоможуть тобі:
- побачити картину свого майбутнього бізнесу;
- читати думки своїх потенційних клієнтів та передбачати їх ймовірні потреби;
- зрозуміти, як створити просту фінансову модель свого бізнесу;
- комунікувати щодо цінностей з потенційними клієнтами;
- почати стратегічно мислити, пріоритезувати свої дії та планувати наступні кроки для розвитку бізнесу;
- врешті решт зрозуміти, розпочинати власний бізнес, чи підприємництво не для тебе.

Розклад лекцій

Вступна лекція

12.png

Виступ зіркових гостей. Ознайомлення з організацією процесу роботи, принципами роботи в LMS системі, критеріями відбору учасниць.

Лекція “Візія, місія, цінності. Чому це важливо”

Учасники отримають картину свого майбутнього бізнесу, зрозуміють, чому вони хотіли б розпочати його та надихнуться на створення.

Що отримаєш саме ти?

- Натхнення
- Уявлення про свій майбутній бізнес

12.png

Лекція “Клієнт та ціннісна пропозиція”

Знайомство із шаблонами, які допоможуть їм зрозуміти своїх потенційних клієнтів та їхні ймовірні потреби. Під час польових досліджень через інтерв'ю учасники почнуть розуміти реальні потреби своїх потенційних клієнтів та яку цінність вони могли б їм надати.

Що отримаєш саме ти?

- Профіль клієнта та список його потреб

12.png

Лекція “Гіпотетична бізнес-модель”

Учасники познайомляться із шаблоном для створення бізнес-моделей та створять власну бізнес -модель на основі гіпотез. Вони також вивчать lean підхід до створення бізнесу.

Що отримаєш саме ти?

- Створену бізнес -модель

12.png

Лекція “Фінансова модель та аналіз ринку”

Учасники дізнаються, як створювати просту фінансову модель свого бізнесу, розроблять власні фінансові моделі для розуміння витрат та доходів свого бізнесу, розрахують суму грошей, необхідних для початку свого бізнесу. Вони навчаться вивчати ринок та розуміти ринковий потенціал для своєї продукції. Проведуть власні дослідження ринку.

Що отримаєш саме ти?

- Розуміння щодо розміру інвестицій, необхідних для початку бізнесу
- Розуміння потенційного доходу від бізнесу
- Проаналізований потенціал ринку

12.png

Лекція “Продукт (MVP), продажі та промо”

12.png

Учасники дізнаються, як комунікувати цінність потенційним клієнтам, а також отримають знання щодо системного підходу до продажів. Вони також створять комунікаційний план для власного бізнесу. Під час реальних продажів та просування учасники підтвердять, чи запропонована вартість приймається їхніми потенційними клієнтами і чи може бути продана їм. Виходячи з даних отриманих з фінансової моделі, співбесіди з клієнтами та продажів, учасники створить другу ітерацію бізнес-моделі, заснованої на фактах.

Що отримаєш саме ти?

- Створений план комунікації та розпочаті продажі та промо
- Справжні відгуки про створену цінність
- Актуалізовану бізнес -модель

Лекція “Стратегія та планування”

Учасники дізнаються, що таке бізнес - стратегія, як пріоритезувати свої дії та як планувати наступні кроки для досягнення свого бачення та розвитку власного бізнесу. Після цього учасники створюватимуть власний план із конкретними цілями та KPI для вимірювання успіху.

Що отримаєш саме ти?

- Цілі для бізнесу встановлені
- Дії пріоритезовані та заплановані

12.png
Vector.png

Окрім навчальних лекцій

60 найактивніших учасниць
отримають можливість розробити індивідуальні бізнес-плани під керівництвом європейських бізнес-наставників.

На завершення - Pitching Night з зірковими гостями під час якого буде обрано

3 переможниці, яких буде нагороджено призами у розмірі 4000 USD
на оплату послуг для розвитку власної справи, а також іншими бонусами від партнерських організацій.

Vector.png

Реєстрація на участь

На участь в Програмі потрібно подати заявку, заповнивши реєстраційну форму нижче.

Критеріями оцінки для обрання учасниць є:
- описана в реєстраційній формі мотивація участі,
- наявність джерел фінансування або інші ресурси для залучення фінансування в учасниці для реалізації своєї бізнес-ідеї.
- перевага буде надаватися бізнес-ідеям, які передбачатимуть створення малого бізнесу з утворенням додаткових робочих місць.


Кінцевий термін подання реєстраційної заявки на участь - 01 вересня 2022 року.

Результати обрання учасниць Програми будуть надіслані на вказаний Вами у реєстраційній формі Email до 5 вересня 2022 року.

Програма UWE_Hub  реалізується в межах програми “Мріємо та діємо”, що впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну Разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.
ПОЛОЖЕННЯ ПРО “UWE_HUB”