top of page
Форми UWE Hub (2).jpg

U&WE Hub представляє
Каталог товарів жіночих бізнесів

Мета Каталогу товарів жіночих бізнесів U&WE Hub: збільшити присутність та вплив жінок-підприємиць, які є частиною спільноти U&WE Hub, на міжнародних ринках через популяризацію їхніх бізнесів. 

Vector.png

Перше видання

До першого видання Каталогу увійшли 27 бізнесів у сфері виробництва, заснованих жінками у 8 категоріях: одяг та текстиль, біжутерія та аксесуари, косметичні засоби, декор для дому, товари для тварин, харчова продукція, подарунки, поліграфія й навіть деревопереробне підприємство.
У майбутньому Каталог буде оновлюватись і розширюватись. U&WE Hub також в процесі створення окремої сторінки на сайті, де будуть представлено ще більше жіночих бізнесів та їх продуктів.

Презентація Каталогу

Vector.png

21 березня 2024 року відбулась презентація Каталогу товарів жіночих бізнесів U&WE Hub. Презентація друкованого видання відбулась у Посольстві Королівства Нідерландів у Києві.

На заході виступила Заступниця голови місії Посольства Королівства Нідерландів в Україні Есселін ван Еертен, яка відзначила надзвичайну роль, яку бізнеси жінок відіграють у розбудові міст і громад, сприяючи економічному зростанню не тільки своїх сімей, а й країни. “Я захоплююсь надзвичайною стійкістю, сміливістю, оптимізмом, а також креативністю, які демонструють українські жінки у ці складні часи. І цей каталог є доказом цього!”

Vector.png

Марина Саприкіна, голова правління Центру "Розвиток КСВ" та засновниця U&WE Hub, підкреслила, що місія U&WE Hub полягає у сприянні жінкам-підприємицям у розвитку їхніх бізнесів: “Сьогодні як ніколи важливо підтримувати жінок на шляху створення бізнесу. Коли ми задумували каталог жіночих бізнесів, ми керувалися трьома ідеями: “підтримуй, купуй, розвивай”. Даним каталогом ми хочемо віддати належне надзвичайній стійкості, силі та таланту українських підприємиць. Купуючи їхню продукцію, ви не лише отримуєте унікальні товари, але й підтримуєте жіноче підприємництво та робите суттєвий вклад у розвиток економіки України. Віримо, що бізнес українських жінок-підприємиць заслуговує на міжнародне визнання та підтримку.”

На заході окрім презентації каталогу, присутні змогли послухати виступи учасниць, познайомитись з товарами жінок-підприємиць, поспілкуватися, знайти нові знайомства та налагодити партнерства.

bottom of page