top of page
Frame 6.png

CHILD-FRIENDLY U&We Hubs - уже в громадах України! 

Vector.png

U&We Hub розбудовує мережу локальних офлайн-хабів для жінок-підприємиць!

Центр “Розвиток КСВ” відкрив перші чотири офлайн-хаби для жінок-підприємиць Ukrainian Women Entrepreneurs Hub (U&We Hub) у таких містах:

- Бровари (Київська область)
- Чернівці
- Гоща (Рівненська область)
- Івано-Франківськ


Реалізація хабів здійснюється за фінансової підтримки Global Giving. Партнери навчальної програми з підприємництва у хабах – Посольство Королівства Нідерланди в Україні, глобальний рух Buzz Women.

Ми прагнемо об’єднати українських жінок-підприємиць по Україні та всьому світу, і зробити мережу відповідального жіночого бізнесу, що впливає на своє місто.

Що таке офлайн U&We Hub?

Простір розвитку та навчання, обміну досвідом і нетворкінгу, пошуку шляхів власного розвитку для жінок, зацікавлених у розвитку власної справи! 
Поки ви навчаєтесь і творите - ваша дитина під наглядом у безпечному просторі в хабі (так-так, в бізнес-хабі буде окрема інтерактивна зала для дітей)

Мета U&We Hubs 

Розширити економічні можливості жінок в Україні через створення мережі дружніх до дітей хабів, де жінки зможуть навчитися основам підприємництва, інструментам розвитку своєї власної справи, прокачати своє підприємницьке мислення та об’єднатися у жіночу бізнес-спільноту та знайти партнерів (інвесторів, банки, інші компанії).

Окрім того, ми впевнені, що бізнеси, створені жінками, гратимуть надважливу роль у розбудові міст та громад України! 

image 4.png
12.png

ЛОКАЛЬНІ КООРДИНАТОРИ/КИ ОФЛАЙН ХАБІВ

Vector.png
12.png
Павлюк.jpg

    Анастасія Павлюк
Локальна координаторка в Чернівцях
uwehub.chernivtsi@gmail.com
Телеграм-спільнота U&We Hub Чернівці

Ольга Скрипець.jpg

Ольга Скрипець
Локальна координаторка в Броварах uwehub.bro@gmail.com
Телеграм-спільнота U&We Hub Бровари 

Сергій Максимюк.jpg

Сергій Максим'юк 
Локальний координатор в Івано-Франківську
uwehub.if@gmail.com
Телеграм-спільнота U&We Hub Івано-Франківськ

Альона Вахер.jpg

Альона Вахер
Локальна координаторка в Гощі uwehub.go@gmail.com
Телеграм-спільнота U&We Hub Гоща

Vector.png

Що відбувається у хабах?

1. Навчальна програма
Учасниці мають доступ до тренінгової програми з підприємництва U&We Hub, яка допоможе побачити картину свого майбутнього бізнесу і визначити конкретні кроки, як до такого майбутнього прийти! А ми будемо поруч на цьому шляху!

Програма навчання включає:
Модуль 1. Жіноче підприємництво в часи невизначеності: від ідеї до бізнесу
Модуль 2. Валідація бізнес-ідеї
Модуль 3. Юридичні та фінансові аспекти створення бізнесу
Модуль 4. Бізнес-планування
Модуль 5. Маркетинг та комунікації у розвитку бізнесу: від старту до масштабування

2. Гранти на відкриття власного бізнесу
Після кожної навчальної програми, організатори та журі оберуть найкращі бізнес-ідеї та нададуть невеликі гранти на експертну та консультаційну підтримку для посилення чи розширення бізнесів. 

3. Воркшопи та відкриті події
Ми залучаємо місцеві компанії, експертів/ок, успішних підприємиць для обміну досвідом! А також усі учасниці мають доступ до онлайн-подій, які проводяться для кожної учасниці спільноти U&We Hub, де б вона не була.

4. Нетворкінг
Ми віримо в енергію та силу спільноти. Тому, організовуємо нетворкінгові заходи, спрямовані на підтримку учасниць, відкриваємо можливості для знайомств, мотивацію до обговорення бізнес-ідей, пошу бізнес-партнерів чи постачальників товарів і послуг серед учасниць спільноти.

Image by Surface
12.png
Image by KOBU Agency
12.png
Image by Campaign Creators
12.png
Image by LinkedIn Sales Solutions
12.png
Vector.png

5. Робота з менторами
Невід'ємною частиною програми навчання є робота з менторами, які будуть надихати, допомагати, ділитись досвідом, а іноді ставити влучні сильні запитання, що приведуть вас до нових горизонтів! 

6. Візити до локальних компаній 
Локальні координатори/ки організовують для вас навчальні візити на соціально відповідальні локальні підприємства. Це додаткова мотивація для відкриття власної справи від людини, яка любить те, що робить.

7. Психосоціальна підтримка 
Невід’ємною частиною хабу є підтримка емоційного стану жінок. Тож для вас працює психолог (арт-терапія, тілесно-орієнтована терапія, психоедукація) і тренери, які мотивуватимуть вас підкорювати нові бізнес-вершини. 
І це ще не все! Також, на вас чекають заняття йогою, медитації, а влітку - фітнес-пікнік!


8. Комфортні та безпечні для дітей місця 
Більшість державних дитячих садочків під час війни зачинилася, а це означає, що жінки, які не мають допомоги у догляді за дитиною, змушені обирати між самореалізацією та своїми обов'язками матері. На території UWE хабів розміщена окрема дитяча кімната з нянею, де жінки можуть залишити своїх дітей, поки самі навчаються основам підприємництва.  
Досить обирати - давайте поєднувати!

Інші формати залучення до офлайн-хабів:

12.png


Якщо моє місто не увійшло в пілотні регіони, але я маю можливості, ресурси та партнерів (або знайду їх), щоб започаткувати хаб у своєму місті / громаді

Рішення: пишіть нам на e-mail uweh@csr-ukraine.org ваш запит та бачення створення хабу у вашому місті і ми разом визначимо спільний шлях підтримки! Ми готові ділитись знаннями, досвідом, знайомити з партнерами та робити спільні фантастичні речі! 


Якщо я не маю ресурсів для започаткування хабу, але мені цікаво об'єднати нинішніх та майбутніх жінок-підприємиць мого міста / громади / регіону (навіть якщо за кордоном) 

Vector.png

Рішення: наша мета - зробити велику мережу U&WE Hub по Україні та світу, тож саме для цього ми пропонуємо вам створити свої U&WE Hub Locals - неформальні об'єднання жінок у вашому місті під брендом U&WE Hub. Ви самі вирішуєте, як часто і в якому форматі зустрічаєтесь. Ви посилюєте свій власний бренд, бо об'єднуєте жінок не лише навколо U&WE Hub, а і навколо себе! А ми вас підтримуємо порадами, запрошеннями спікерів, допомогою у комунікації з локаціями для зустрічей, ідеями та форматами нетворкінгових подій! Пишіть нам також на e-mail uweh@csr-ukraine.org


Хочу долучитись до організаторів, локальних координаторів або волонтерів U&WE Hub.

Vector.png

Рішення: заповнюйте форму і ми з вами сконтактуємо! Ми завжди відкриті до нових ідей, людей та можливостей! 

bottom of page