top of page
7297.jpg

U&WE Hub вже в громадах України! 

Vector.png

U&WE Hub розбудовує мережу локальних офлайн-хабів для жінок-підприємиць і вже відкрив п'ять офлайн U&WE Hub таких містах: 
- Київ
- Бровари, Київська область

- Івано-Франківськ
- Чернівці 
- Запоріжжя

Мета офлайн U&WE Hub

12.png

Ми прагнемо об’єднати українських жінок-підприємиць в Україні та всьому світу, створити мережу відповідального жіночого бізнесу, що розвиває свій бізнес та впливає на своє місто та свою країну.

Розширити економічні можливості жінок в Україні через створення мережі дружніх до дітей хабів, де жінки зможуть навчитися основам підприємництва, інструментам розвитку своєї власної справи, прокачати підприємницьке мислення, об’єднатися у жіночу бізнес-спільноту та знайти партнерів (інвесторів, банки, інші компанії).

Ми впевнені, що бізнеси, створені жінками, гратимуть надважливу роль у розбудові міст та громад України! 

В чому унікальність офлайн U&WE Hub?

U&WE Hub офлайн - це простір розвитку та навчання, обміну досвідом і нетворкінгу, пошуку шляхів зростання для жінок, зацікавлених у розвитку власної справи. Професійні тренери, фасилітатори та ментори будуть супроводжувати вас на шляху до зростання бізнесу.

Поки ви навчаєтесь і творите - ваша дитина під наглядом у безпечному просторі у хабі, адже в наших хабах є окрема зала з адміністратором/кою для дітей.

DSC_7248.jpg

ЛОКАЛЬНІ КООРДИНАТОРИ/КИ ОФЛАЙН ХАБІВ

Vector.png
12.png
Юлія Дупешко-Джус.jpg

    Юлія Дупешко-Джус
Локальна координаторка в Чернівцях
uwehub.chernivtsi@csr-ukraine.org
Телеграм-спільнота U&WE Hub Чернівці

photo_2024-04-11_11-16-26.jpg

Світлана Нестерук
Локальна координаторка в Броварах
uwehub.bro@csr-ukraine.org
Телеграм-спільнота U&WE Hub Бровари 

Сергій Максимюк.jpg

Сергій Максим'юк 
Локальний координатор в
Івано-Франківську
uwehub.if@csr-ukraine.org
Телеграм-спільнота U&WE Hub Івано-Франківськ

004A2980_edited_edited.jpg

Катерина Іванчук
Локальна координаторка в
Києві
kateryna.ivanchuk7@gmail.com

Телеграм-спільнота U&WE Hub Київ

photo_2024-07-05_19-01-43.jpg

Анна Гонтарук
Локальна координаторка в Запоріжжі
uwehub.zp@csr-ukraine.org

Телеграм-спільнота U&WE Hub Запоріжжя

Vector.png

Чому варто приєднатися вже сьогодні? 

1. Навчальна програма
Ви перетворите бізнес-ідею у покроковий бізнес-план, готовий до запуску, пропрацюєте виклики вашого бізнесу і виведете його на новий рівень.

Унікальність навчальної програми в тому, що вона містить мінімум теорії та максимум практики. Лекції, тренінги та менторські сесії допоможуть отримати актуальні та практичні знання щодо запуску та розвитку власної справи, а також навчать впроваджувати в бізнес-модель та операційні процеси елементи сталого розвитку та позитивного імпакту.


Програма навчання включає:
Модуль 1. Жіноче підприємництво в часи невизначеності: від ідеї до бізнесу.
Модуль 2. Валідація бізнес-ідеї.
Модуль 3. Маркетинг та комунікації у розвитку бізнесу: від старту до масштабування.
Модуль 4. Юридичні та фінансові аспекти створення бізнесу.
Модуль 5. Бізнес-планування.

Майстер-клас від психологині для подолання страхів і підвищення впевненості.
Індивідуальні сесії з менторами.

Фінальний пітчинг бізнес-ідей перед представниками влади і бізнесу, Державного центру зайнятості та потенційними інвесторами.


2. Гранти на відкриття власного бізнесу
Після кожної навчальної програми, організатори та журі оберуть найкращі бізнес-ідеї та нададуть невеликі гранти на експертну та консультаційну підтримку для посилення чи розширення бізнесів. 

3. Воркшопи та відкриті події
Ми залучаємо місцеві компанії, експертів/ок, успішних підприємиць для обміну досвідом! А також усі учасниці мають доступ до онлайн-подій, які проводяться для кожної учасниці спільноти U&We Hub, де б вона не була.

4. Нетворкінг
Ми віримо в енергію та силу спільноти. Тому, організовуємо нетворкінгові заходи, спрямовані на підтримку учасниць, відкриваємо можливості для знайомств, мотивацію до обговорення бізнес-ідей, пошу бізнес-партнерів чи постачальників товарів і послуг серед учасниць спільноти.

12.png
Результати UWE Hub 1.0., 2.0. та 3.0.jpg
12.png
16 вересня с. Тучин Гощанської громади_1.jpg
8680.jpg
20 вересня с. Княжичі Броварської громади_1.jpg
12.png
7283.jpg
12.png
16 вересня с. Тучин Гощанської громади_2.jpg
Vector.png

5. Робота з менторами
Невід'ємною частиною програми навчання є робота з менторами, які будуть надихати, допомагати, ділитись досвідом, а іноді ставити влучні сильні запитання, що приведуть вас до нових горизонтів! 

6. Візити до локальних компаній 
Локальні координатори/ки організовують для вас навчальні візити на соціально відповідальні локальні підприємства. Це додаткова мотивація для відкриття власної справи від людини, яка любить те, що робить.

7. Психосоціальна підтримка 
Невід’ємною частиною хабу є підтримка емоційного стану жінок. Тож для вас працює психолог (арт-терапія, тілесно-орієнтована терапія, психоедукація) і тренери, які мотивуватимуть вас підкорювати нові бізнес-вершини. І це ще не все! Також, на вас чекають заняття йогою, медитації, а влітку - фітнес-пікнік!

8. Комфортні та безпечні місця для дітей
Більшість державних дитячих садочків під час війни зачинилася, а це означає, що жінки, які не мають допомоги у догляді за дитиною, змушені обирати між самореалізацією та своїми обов'язками матері. На території офлайн UWE Hubs розміщена окрема дитяча кімната з адміністраторкою, яка наглядає за дітьми, поки мами навчаються основам підприємництва.

9. Одноденні інтенсиви в громадах 
Для зручності жінок із сільської місцевості  проводяться виїзні навчальні інтенсиви. Навчальну програму розроблено спеціально з урахуванням потреб сільських  жінок. У ній  стисло подано основи підприємництва: від визначення бізнес-ідеї до написання покрокового бізнес-плану.

12.png

Інші формати залучення до офлайн-хабів:

Якщо моє місто не увійшло в пілотні регіони, але я маю можливості, ресурси та партнерів (або знайду їх), щоб започаткувати хаб у своєму місті / громаді

Рішення: пишіть нам на e-mail uweh@csr-ukraine.org ваш запит та бачення створення хабу у вашому місті і ми разом визначимо спільний шлях підтримки! Ми готові ділитись знаннями, досвідом, знайомити з партнерами та робити спільні фантастичні речі! 

Якщо я не маю ресурсів для започаткування хабу, але мені цікаво об'єднати нинішніх та майбутніх жінок-підприємиць мого міста / громади / регіону (навіть якщо за кордоном) 

Vector.png

Рішення: наша мета - зробити велику мережу U&WE Hub по Україні та світу, тож саме для цього ми пропонуємо вам створити свої U&WE Hub Locals - неформальні об'єднання жінок у вашому місті під брендом U&WE Hub. Ви самі вирішуєте, як часто і в якому форматі зустрічаєтесь. Ви посилюєте свій власний бренд, бо об'єднуєте жінок не лише навколо U&WE Hub, а і навколо себе! А ми вас підтримуємо порадами, запрошеннями спікерів, допомогою у комунікації з локаціями для зустрічей, ідеями та форматами нетворкінгових подій! Пишіть нам також на e-mail uweh@csr-ukraine.org

Хочу долучитись до організаторів, локальних координаторів або волонтерів U&WE Hub.

Vector.png

Рішення: заповнюйте форму і ми з вами сконтактуємо! Ми завжди відкриті до нових ідей, людей та можливостей! 

Реалізація офлайн U&WE хабів здійснюється Центром "Розвиток КСВ" за фінансової підтримки Global Giving. Партнери навчальної програми з підприємництва у хабах – Посольство Королівства Нідерланди в Україні, глобальний рух Buzz Women.

bottom of page