top of page
Frame 6.png

CHILD-FRIENDLY UWE HUBs - скоро в громадах України! 

Vector.png

Навесні 2023 року UWE Hub започаткує мережу локальних офлайн-хабів для жінок-підприємиць! 

Центр “Розвиток КСВ” запрошує громади України стати партнерами і долучитися до започаткування мережі локальних офлайн-хабів для жінок-підприємиць Ukrainian Women Entrepreneurs Hub (UWE Hub).

Партнер ініціативи – Global Giving. Партнери навчальної програми з підприємництва – Посольство Королівства Нідерланди в Україні, глобальний рух Buzz Women.

Громади будемо обирати РАЗОМ!

Ми прагнемо об’єднати українських жінок-підприємиць по Україні та всьому світу, і зробити мережу відповідального жіночого бізнесу, що впливає на своє місто.

Що таке офлайн UWE Hub?

Простір розвитку та навчання, обміну досвідом і нетворкінгу, пошуку шляхів власного розвитку для жінок, зацікавлених у розвитку власної справи! 
Поки ви навчаєтесь і творите - ваша дитина під наглядом у безпечному просторі в хабі (так-так, в бізнес-хабі буде окрема інтерактивна зала для дітей)

Чому ваше місто потребує офлайн UWE Hub?

Ми дуже хочемо об'єднати українських жінок-підприємиць по Україні та всьому світу, і зробити мережу відповідального жіночого бізнесу, що впливає на своє місто.

Мета майбутніх UWE Hubs 

Розширити економічні можливості жінок в Україні через створення мережі дружніх до дітей хабів, де жінки зможуть навчитися основам підприємництва, інструментам розвитку своєї власної справи, прокачати своє підприємницьке мислення та об’єднатися у жіночу бізнес-спільноту та знайти партнерів (інвесторів, банки, інші компанії).

Окрім того, ми впевнені, що бізнеси, створені жінками, гратимуть надважливу роль у розбудові міст та громад України! 

image 4.png
12.png
Vector.png

Що буде відбуватись у хабах? 

1. Навчальна програма
Учасниці матимуть доступ до тренінгової програми з підприємництв UWE Hub, яка допоможе побачити картину свого майбутнього бізнесу і визначити конкретні кроки, як до такого майбутнього прийти! А ми будемо поруч на цьому шляху! 

2. Гранти на відкриття власного бізнесу
Після кожної навчальної програми, організатори та журі оберуть найкращі бізнес-ідеї та нададуть невеликі гранти на експертну та консультаційну підтримку для посилення чи розширення бізнесів. 

3. Воркшопи та відкриті події
Ми будемо залучати місцеві компанії, експертів/ок, успішних підприємиць для обміну досвідом! А також усі учасниці матимуть доступ до онлайн-подій, які проводяться для кожної учасниці спільноти UWE Hub, де б вона не була.  

4. Нетворкінг
Ми віримо в енергію та силу спільноти. Тож будемо організовувати нетворкінгові заходи, спрямовані на підтримку учасниць, відкривати можливості для знайомств, мотивацію до обговорення бізнес-ідей, пошуку бізнес-партнерів чи постачальників товарів і послуг серед учасниць спільноти.

Image by Surface
12.png
Image by KOBU Agency
12.png
Image by Campaign Creators
12.png
Image by LinkedIn Sales Solutions
12.png
Vector.png

5. Робота з менторами
Невід'ємною частиною програми навчання є робота з менторами, які будуть надихати, допомагати, ділитись досвідом, а іноді ставити влучні сильні запитання, що приведуть вас до нових горизонтів! 

6. Візити до локальних компаній 
Локальні координаторки організовуватимуть для вас навчальні візити на соціально відповідальні локальні підприємства. Додаткова мотивація для відкриття власної справи від людини, яка любить те, що робить.

7. Психосоціальна підтримка 
Невід’ємною частиною хабу є підтримка емоційного стану жінок. Тож для вас будуть зустрічі як із психологами (арт-терапія, тілесно-орієнтована терапія, психоедукація), так і з тренерами, які мотивуватимуть вас підкорювати нові бізнес-вершини. 
І це ще не все! На вас також чекатимуть заняття йогою та медитації, а влітку - фітнес-пікнік! 


8. Комфортні та безпечні для дітей місця 
Більшість державних дитячих садочків під час війни зачинилися, а це означає, що жінки, які не мають допомоги у догляді за дитиною, змушені вибирати між самореалізацією та своїми обов'язками матері. На території UWE хабів буде окрема дитяча кімната з нянею, де жінки зможуть залишити своїх дітей, поки навчаються основам підприємництва.  
Досить обирати - давайте поєднувати! 

Слідкуйте за нашими оновленнями і невдовзі дізнаєтесь три громади, де будуть наші перші офлайн-хаби!

Готові вже вриватись в офлайн-формат? 

12.png


Якщо моє місто не увійде в пілотні регіони, але я маю можливості, ресурси та партнерів (або знайду їх), щоб започаткувати хаб у своєму місті / громаді

Рішення: пишіть нам на e-mail uwe@csr-ukraine.org ваш запит та бачення створення хабу у вашому місті і ми разом визначимо спільний шлях підтримки! Ми готові ділитись знаннями, досвідом, знайомити з партнерами та робити спільні фантастичні речі! 


Якщо я не маю ресурсів для започаткування хабу, але мені цікаво об'єднати нинішніх та майбутніх жінок-підприємиць мого міста / громади / регіону (навіть якщо за кордоном) 

Vector.png

Рішення: наша мета - зробити велику мережу UWE Hub по Україні та світу, тож саме для цього ми пропонуємо вам створити свої UWE Hub Locals - неформальні об'єднання жінок у вашому місті під брендом UWE Hub. Ви самі вирішуєте, як часто і в якому форматі зустрічаєтесь. Ви посилюєте свій власний бренд, бо об'єднуєте жінок не лише навколо UWE Hub, а і навколо себе! А ми вас підтримуємо порадами, запрошеннями спікерів, допомогою у комунікації з локаціями для зустрічей, ідеями та форматами нетворкінгових подій! Пишіть нам також на e-mail uwe@csr-ukraine.org


Хочу долучитись до організаторів, локальних координаторів або волонтерів UWE Hub.

Vector.png

Рішення: заповнюйте форму і ми з вами сконтактуємо! Ми завжди відкриті до нових ідей, людей та можливостей! 

bottom of page