top of page

Відкритий набір менторів/ок для жінок-підприємиць

Ukrainian Women Entrepreneurs Hub відкриває набір менторів/ок для підтримки учасниць навчальної програми для жінок-підприємиць UWE Hub 2.0., яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» в межах програми USAID «Мріємо та діємо».


Запрошуємо до участі підприємців/миць з досвідом запуску успішних бізнесів, які готові поділитися своїм досвідом і знаннями та бажають спробувати себе в ролі ментора чи менторки для жінок, які лише на старті своєї підприємницької діяльності. Протягом лютого та березня 2023 року жінки-підприємиці, які мають бізнес-ідею чи мають бізнес на ранній стадії запуску будуть проходити навчальну програму UWE Hub 2.0. та завдяки співпраці з менторами/ками на практиці працюватимуть над власною справою.


«Менторство - це крутий інструмент підтримки та натхнення. І він дуже потрібен саме зараз жінками підприємицям, які наважилися відкрити бізнес під час війни чи продовжувати власну справу незважаючи ні на що. Менторство - це двосторонній рух, тому я впевнена, від нього виграють як самі ментори та менторки, так і учасниці», — зазначає Марина Саприкіна, керівниця Центру «Розвиток КСВ», експертка зі сталого розвитку та КСВ.


Хто може бути ментором/кою?

Запрошуємо тих, хто готовий ділитися власним досвідом розвитку бізнесів - підприємців/миць (діючих чи в минулому) чи експертів/ок, які працюють в напрямі розвитку бізнесу і стартапів як ментори/ки чи консультанти/ки.

Це можливість стати підтримкою для жінок-підприємиць і поділитися мотивацією, історіями помилок, дати поради щодо бізнесу та викликів сьогодення. Важливо вірити у потенціал бізнесів, які можуть створювати чи створюють учасниці Програми UWE Hub.


Що потрібно робити?

Основна задача ментора/ки - це pro bono консультації для вашої менті (учасниці програми, яка має бізнес-ідею і хоче її розвинути, або має бізнес на ранній стадії запуску) з приводу вдосконалення бізнес-моделі / фінансової моделі, а також підготовки до пітчингу.

На початку програми усі ментори/ки пройдуть онлайн-тренінг з менторства, інклюзивності та гендерної чутливості. Ментор/ки можуть обрати собі від одного до трьох менті і провести з кожною не менше двох зустрічей по 60 хвилин у будь-якому зручному форматі.


Тривалість залучення - лютий-березень.


Якщо вам цікаво стати ментором/кою заповніть анкету за посиланням до 20 січня 2023 р. включно: https://forms.gle/YgoRTJWomrryzZKn8


UWE_hub (Ukrainian Women Entrepreneurs Hub) – це спільнота свідомих підприємиць, які зацікавлені у розвитку власної справи, і стейкхолдерів, які готові підтримувати бізнеси жінок. Програма UWE Hub започаткована у серпні 2022 році Центром “Розвиток КСВ” в рамках Програми «Мріємо та діємо».

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» - експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.


Комментарии


bottom of page